Accident pe Bulevardul Unirii din Târgoviște!

Pompierii militari au intervenit, astăzi, la un eveniment rutier produs în municipiul Târgoviște, pe Bulevardul Unirii, unde au fost implicate două autoturisme. Doi persoane au primit îngrijiri medicale la fața locului.

Detașamentul de Pompieri Târgoviște a intervenit cu o autospecială de stingere cu modul de descarcerare, iar Serviciul de Ambulanță Județean Dâmbovița intervine cu un echipaj.

La fața locului, două persoane au fost evaluate de către echipajul medical, ulterior refuzând transportul la spital.

Concomitent au fost asigurate măsurile de prevenire și stingere a incendiilor.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *