Motociclistă, lovită de un autoturism condus de o șoferiță!

Accident grav, în această după-amiază, pe Calea Domnească, din municipiul Târgoviște. Polițiștii au stabilit faptul că o femeie, de 54 de ani, din comuna Crevedia, în timp ce ar fi condus un autoturism pe Calea Domnească, din municipiul Târgoviște, ar fi intrat în coliziune cu o motocicletă condusă de o tânără, de 21 de ani, din municipiul Târgoviște.

Astăzi, 15 mai a.c., în jurul orei 15:00, polițiștii Biroului Rutier au fost sesizați cu privire la producerea unui accident rutier pe Calea Domnească, din municipiul Târgoviște.

Din cercetările preliminare, polițiștii au stabilit faptul că o femeie, de 54 de ani, din comuna Crevedia, în timp ce ar fi condus un autoturism pe Calea Domnească, din municipiul Târgoviște, ar fi intrat în coliziune cu o motocicletă condusă de o tânără, de 21 de ani, din municipiul Târgoviște.

În urma coliziunii, motociclista a fost rănită, fiind transportată la spital în vederea acordării de îngrijri medicale “, a transmis IPJ Dâmbovița.

Polițiștii continuă cercetările în vederea stabilirii cu exactitate a tuturor împrejurărilor producerii accidentului rutier.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *