O femeie, de 95 de ani, a căzut de la etajul doi și a supraviețuit!

O femeie, în vârstă de 95 de ani, a căzut de la etajul doi al unui bloc din orașul Găești. Ca prin minune, femeia a supraviețuit.

La fața locului a ajuns o autospecială a Detașamentului de Pompieri Găești și un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean Dâmbovița.

Echipajele au identificat o femeie în vârstă de 95 de ani, conștientă, care ar fi căzut de la etajul al doilea pe plafonul de deasupra ușii de la intrarea în bloc.

Victima a primit îngrijiri medicale la fața locului, fiind ulterior transportată la spital pentru investigații suplimentare. Starea acesteia este stabilă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *