Chindia Târgoviște a câștigat cu 2-0 meciul cu ASA Tg.Mureș și sunt siguri de Play-Off.
Echipa noastră se afla pe locul 3 in clasament, după Corvinul Hunedoara și Sepsi OSK, cu 39 de puncte.

Sâmbătă, de la ora 12:30, Chindia va juca împotriva celor de la Metalul Buzău. Meciul se va disputa acasă, pe stadionul Eugen Popescu.
Felicitări și să ne îndreptăm spre Liga I!
